з 1 по 10 березня2012 року проходила Декада правових знань. В рамках правового клубу " Твій погляд" у бібліотеці було проведено урок - застереження "Насильство серед дітей". На урок були запрошені: начальник районного управління юстиції Рябов П.П та старший оперуповноважений кримінальної міліції в справах дітей Цехмістренко Є.В. Учасниками заходу були учні 10 класу. В кінці уроку було проведено анкетування між учнями "Не забирай у себе завтра". Також було оформлено куточок правових знань. "Ми маємо право", виставку -перегляд "Ти і закон", книжкову виставку "Звуть Закон цей в Україні-Конституція країни".

В рамках правового клубу "Твій погляд" в Катеринопільській центральній бібліотеці працівниками відділу обслуговування Фартух Н.В та Радецька Н.І спільно з провідним спеціалістом районного управління юстиції Шелест Ю.М, заступником військового комісара, майором Михайленко О.О та інструктором територіального центру комплектування ГребенюкО.Б було проведено годину права "Правова відповідальність молоді" та"Зроби свій вибір"

Учасниками заходу були учні 8-го та 10-го класів Катеринопільської школи №1.

Захід доповнювала книжкова виставка "Молодь.Закон.Відповідальність"

/Files/images/Изображение 009.jpg/Files/images/Изображение 015.jpg/Files/images/Изображение 020.jpg/Files/images/Изображение 010.jpg/Files/images/Изображение 011.jpg

Літературна година.
"Мого народу гілочка тернова"(життєвий і творчий шлях Л.Костенко)
Такі таланти часто не народжуються.Це явище справжній материк, не захищений ні з неба, ні з моря. Це гордість і слава нашої поезії.
Ліна Василівна Костенко - це справді живий класик української літератури. Для багатьох українців Ліна Костенко втілює совість країни.
Такими словами розпочалось літературна година про життєвий і творчий шлях Ліни Костенко, разом з учнями 11 класу школи №1 та працівниками бібліотеки .
Учні уважно слухали розповіді вчителя української літератури, що доповнювала матеріал цікавинками з біографії Ліни Костенко. Читали багато віршів поетеси.Захід доповнювала книжкова ілюстрована виставка " Цариця поезії в Україні"

/Files/images/Изображение 002.jpg/Files/images/Изображение 005.jpg/Files/images/lna_kostenko/Изображение 001.jpg/Files/images/lna_kostenko/Изображение 006.jpg

Сповідь солдатських сердець.

"Час і досі не загоїв рану цей одвічний біль Афганістану"

Зустріч двох поколінь молоді, яка стоїть на порозі самостійного життя, і воїнів- земляків, яким доля підготувала нелегкі випробування- участь в афганській війні, відбулася в районній бібліотеці.
Вони сидять навпроти -учні 9 класу, 10 класу, 11 класу, Катеринопільської школи №1 та учні 9 класу, 10 класу Катеринопільського ліцею та колишні воїни-афганці.І.Б.Качуровський, Ю.В.Ганженко, А.В.Смотрун та В.В. Ходзіцький, які у складі обмеженого контингенту радянських військ в Афганістані виконували військовий та інтернаціональний обов°язок.
Молодь уважно слухала голову районної організації ветеранів М.М.Поліщука, розповіді гостей, які поділилися спогадами про страшну війну, говорили про військову дружбу, людську честь, мужність побратимів .
Учасники зустрічі вшанували пам’ять земляків, які не повернулися з тієї війни.
Доповненням до заходу стала ілюстрована книжкова виставка "Подвиг.Трагедія.Біль."

/Files/images/Изображение 001.jpg/Files/images/Изображение 003.jpg/Files/images/Изображение 006.jpg/Files/images/Изображение 012.jpg/Files/images/Изображение 013.jpg